מטפלים סיעודיים

קבוצת עמל ומעבר נבחרה על-ידי המוסד לביטוח לאומי למתן שירותים לטיפול בקשישים במסגרת חוק הסיעוד, המסדיר את מתן שירותי הסיעוד לקשישים הגרים בביתם או בדיור מוגן וזקוקים לעזרת הזולת בביצוע פעולות היומיום.

במסגרת זו ניתן להזמין מטפלים סיעודיים בכל רחבי הארץ, הן מטפלים זרים והן ישראלים - כמו גם מטפלות סיעודיות לקשישים וכן שירותי אחות פרטית.

קשת טיפולים להתאמה פרטנית

קבוצת עמל ומעבר מספקת קשת של פתרונות לקשישים שעונים על כל צרכיהם בצורה המיטבית, בהתאם למצבם הספציפי. מטיפול סיעודי בבית, דרך טיפול צמוד בסיוע של עובד זר ועד קליטה בבתי אבות סיעודיים הפרוסים בכל הארץ ומספקים שירות מקצועי 24/7, כל קשיש יכול למצוא את הפלטפורמה המתאימה לו ולמצבו כדי לחיות את חייו בצורה הטובה והמכבדת ביותר.
מחפשים מטפל סיעודי או מטפלת סיעודית עבור יקיריכם? צרו עימנו קשר

קשרי קהילה חזקים

במהלך השנים נבנו קשרי קהילה חזקים בין חברות סיעוד והמטפלים הסיעודיים עם גורמים שונים בקהילה, בעקבות שנים של עבודה משותפת וכן תרומה חברתית מסועפת. כך, סניפים בצפון הארץ נרתמו לפרויקט תרומת משלוחי מנות לילדים נזקקים, סניפים אחרים יצרו ימי הפעלה ויצירה לילדי מקלט של נשים מוכות, וכן החל מחודש הבא יעשה שיתוף פעולה עם עמותת יוצאי שלדג להתנדבות וליווי קשישים ניצולי שואה. מעבר להתנדבות המבורכת של עובדי קבוצת "עמל ומעבר", הקשרים האלו מאפשרים בצורה עקיפה להכיר לעומק גורמים שונים עם הקהילה - באמצעותם ניתן להציב את המטופל במרכז ולחבר אותו עם גורמים חשובים. קשרים אלו מאפשרים לשפר את איכות חייו באופן משמעותי.

צוות מקצועי

כל אותם אלפי מטפלים עוברים מערך הדרכות מקצועי, נרחב ואיכותי, ומשוייכים לפורומים מקצועיים שהחברה מקיימת מדי תקופה. זאת כדי לשפר באופן תמידי ולא מתפשר את המקצועיות והשירותיות של כלל העובדים, לשמור על הרמה הגבוהה ולוודא שכולם עומדים בקו אחד עם סטנדרט האיכות של החברה.

מאגר המטפלים הגדול ביותר בארץ

גם מאגר המטפלים המקצועיים הוא הגדול ביותר בארץ - למעשה, ב"עמל ומעבר" תמצאו למעלה מ-19,000 מטפלים סיעודיים שמפוזרים ברחבי הארץ! החשיבות של התאמה נכונה בין מטפל סיעודי או מטפלת סיעודית לקשיש היא קריטית, ולכן הבחירה צריכה להיות מחושבת היטב. עם מגוון כל כך רחב של מטפלים מקצועיים ומנוסים בטיפול בקשישים בביתם, כל קשיש יוכל למצוא את המטפל שמתאים בדיוק בשבילו, למצוא את הכימיה הנכונה ואת המטפל/ת הנכונים ליצירת מערכת יחסים משמעותית וארוכת טווח בין המטפל למטופל.

פריסה ארצית הרחבה ביותר בארץ

ב"עמל ומעבר" תמצאו מטפלים סיעודיים בכל רחבי הארץ - מקרית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום, ולא פחות מ-30 סניפים הן בערים הגדולות והן בערי הפריפריה. מדובר על הפריסה הארצית הרחבה ביותר של חברות סיעוד בארץ, שמאפשרת נגישות מכל מקום ונוחות מקסימלית למטופלים.

מטפלים סיעודיים

מטפלים סיעודיים לקשישים מסייעים להם בכל חלק משגרת חייהם ועוזרים להם להנות מכל יום בצורה נוחה וקלה יותר. בחירה של מטפל סיעודי בבית או מטפלת סיעודית בבית יכולה להעלות לא מעט חששות, שכן מדובר בשינוי מהותי בחיי היומיום; לכן, כדאי להסתייע בחברות סיעוד מקצועיות עם ניסיון רב שנים, ולוודא התאמה וכימיה בין המטפל לבין הקשיש.

קבוצת "עמל ומעבר" היא חברת הסיעוד הגדולה ביותר, ומבטיחה לכם מקצועיות בלתי מתפשרת, הנובעת ממספר יתרונות עיקריים:

איך אפשר לעזור לך?

נציג ״עמל ומעבר״ ישמח לייעץ לך על האפשרויות העומדות בפניך...

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם.
הייתה בעיה בשליחת הטופס.
נסה/י שוב או שלח/י את ההודעה ישירות לכתובת המייל.