מטפלים סיעודיים

קבוצת עמל ומעבר נבחרה על ידי המוסד לביטוח לאומי לטיפול בקשישים במסגרת חוק הסיעוד, המספק טיפול סיעודי בבית או בדיור מוגן

עמל ומעבר היא רשת בתי אבות וכן חברת כוח אדם להעסקת מטפלים סיעודיים פרטיים, בכל רחבי הארץ:
מטפלים זרים וישראלים, מטפלות סיעודיות לקשישים וכן שירותי אחות פרטית.

לייעוץ והכוונה שלחו פרטים ונחזור אליכם

תודה לכם. הפניה התקבלה ונחזור אליכם בהקדם
* נא למלא שדות חובה

קשת טיפולים סיעודיים בהתאמה אישית

קבוצת עמל ומעבר מספקת קשת של פתרונות לקשישים שעונים על כל צורכיהם בצורה המיטבית, בהתאם למצבם הספציפי. מטיפול סיעודי בבית, דרך טיפול צמוד בסיוע של עובד זר ועד קליטה בבתי אבות סיעודיים הפרוסים בכל הארץ ומספקים שירות סיעוד מקצועי 24/7. כל קשיש יכול למצוא את הפלטפורמה המתאימה לו ולמצבו כדי לחיות את חייו בצורה הטובה והמכבדת ביותר.

קשרי קהילה חזקים

במהלך השנים נבנו קשרי קהילה חזקים בין חברות סיעוד והמטפלים הסיעודיים עם גורמים שונים בקהילה, בעקבות שנים של עבודה משותפת וכן תרומה חברתית מסועפת. כך, סניפים בצפון הארץ נרתמו לפרויקט תרומת משלוחי מנות לילדים נזקקים, וסניפים אחרים יצרו ימי הפעלה ויצירה לילדי מקלט של נשים מוכות, לצד שיתוף פעולה עם עמותת יוצאי שלדג להתנדבות וליווי קשישים ניצולי שואה. מעבר להתנדבות המבורכת של עובדי קבוצת "עמל ומעבר", קשרים אלו מאפשרים לשפר את איכות חיי הדיירים באופן משמעותי.

מטפל סיעודי זמני, מחליף או קבוע - אנחנו כאן בשבילכם

כל אותם אלפי מטפלים עוברים מערך הדרכות מקצועי, נרחב ואיכותי, ומשוייכים לפורומים מקצועיים שהחברה מקיימת מדי תקופה. זאת כדי לשפר באופן תמידי ולא מתפשר את המקצועיות והשירותיות של כלל העובדים, לשמור על הרמה הגבוהה ולוודא שכולם עומדים בקו אחד עם סטנדרט האיכות של החברה.

מאגר מטפלים סיעודיים פרטיים - הגדול ביותר בארץ

מחפשים מטפל סיעודי פרטי, זר או ישראלי? עמל ומעבר מעמידה לרשותכם מאגר מטפלים מקצועיים הגדול ביותר בישראל, עם למעלה מ-19,000 מטפלים סיעודיים שמפוזרים ברחבי הארץ! החשיבות של התאמה נכונה בין מטפל סיעודי או מטפלת סיעודית לקשיש היא קריטית,
ולכן הבחירה צריכה להיות מחושבת היטב. עם מגוון רחב של מטפלים מקצועיים ומנוסים בטיפול בקשישים בביתם, כל קשיש
יוכל למצוא את המטפל שמתאים בדיוק בשבילו, למצוא את הכימיה הנכונה
ואת המטפל/ת הנכונים ליצירת מערכת יחסים משמעותית וארוכת טווח בין המטפל למטופל.

טיפול סיעודי פרטי בפריסה הארצית הרחבה ביותר

ב"עמל ומעבר" תמצאו מאגר מטפלים סיעודיים בכל רחבי הארץ - מקריית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום, ולא פחות מ-30 סניפים הן בערים הגדולות והן בערי הפריפריה. מדובר על הפריסה הארצית הרחבה ביותר של חברות
סיעוד בארץ, שמאפשרת נגישות מכל מקום ונוחות מקסימלית למטופלים.

סניפי טיפול סיעודי בפריסה ארצית

למצוא את המטפל/ת הסיעודי/ת הנכון עבורכם ועבור יקיריכם, זה לא עניין של מה בכך. מעבר לעובדה שיש לספק את צרכיו הבסיסיים של המטופל, צריכה גם להיות התאמה בין שני הצדדים. בלי החיבור האנושי הזה קשה למצוא מישהו מתאים, שיהיה מספיק קשוב לכל צרכיו של יקירכם.

בקבוצת עמל ומעבר מכירים את הנושא מקרוב כבר מעל 40 שנה, ומעמידים לרשותכם מעל 19,000 מטפלים סיעודיים פרטיים ברמה גבוהה. רשת הסניפים שלנו זמינה לכם בפריסה ארצית רחבה, וחוסכת לכם את הטרחה באיתור ובהשמה של עובדים סיעודיים. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום, שידעו להתאים את המטפל הנכון לכל סיטואציה.

אז אל תישארו עם זה לבד; אנחנו כאן בשבילכם - בכל הארץ.

איך אפשר לעזור לך?

נציג ״עמל ומעבר״ ישמח לייעץ לך על האפשרויות העומדות בפניך...

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם.
הייתה בעיה בשליחת הטופס.
נסה/י שוב או שלח/י את ההודעה ישירות לכתובת המייל.