איך אפשר לעזור לך?

נציג ״עמל ומעבר״ ישמח לייעץ לך על האפשרויות העומדות בפניך...

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם.
הייתה בעיה בשליחת הטופס.
נסה/י שוב או שלח/י את ההודעה ישירות לכתובת המייל.

צוות עמל ומעבר

טיפול טוב מתחיל באנשים טובים

אנשי הצוות של עמל ומעבר מחוייבים למקצועיות הגבוהה ביותר, כזו הבאה מתוך מסירות, הכלה ונתינה. אנו רואים בעובדינו את המפתח להצלחתנו.

גלית גז

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית וניהול שירותי רווחה. עובדת ב"עמל ומעבר" כ-15 שנה. מנהלת המרכזים הרפואיים של קבוצת "עמל ומעבר".
"עבודה בבית אבות לעתים נקשרת עם חוויות של חולי ופרידה, אבל מי מאתנו שעובד עם אוכלוסיות הגיל השלישי יודע שיש הרבה מעבר לכך. אין תחליף לחוויה של להגיע בבוקר לעבודה ואיילה, אחת הדיירות הוותיקות של המרכז הרפואי עמל בשרון מחכה לי בדלת לשאול לשלומי ולהראות לי את המתנות שקיבלה ממשפחתה. אין כמו ארווין המצחיק, שאוטוטו חוגג 90 שעוצר אותי במסדרון של המרכז הרפואי עמל טבריה ומספר לי בדיחות ומרוב צחוק קשה לו לסיים את הבדיחות. אין געגועים כמו המפגש עם שושנה מהמרכז הגריאטרי במעלה אדומים שמספרת על משפחתה ועל השואה ומציפה אותי בזיכרונות מסבי ז״ל. אין סיפוק גדול יותר מלעזור לאלי מבית הבוטיק בברור חייל שבדרום להרגיש טוב יותר עם עצמו ולקבל הכרת תודה וחיוך. ולסיום העבודה שלי משולבת עם הצוותים הרב מקצועיים בכל אחד מהמרכזים שלנו, אנשים בעלי לב ענק ויכולת נתינה ללא גבולות וכולנו יחד עושים ככל הנדרש כדי לממש את החזון של קבוצת עמל ומעבר – שיפור איכות החיים."

אורה גפן

אחות מוסמכת ומנהלת קשרי לקוחות. עוסקת בתחום הזקנה 25 שנה.
״אני מאמינה במתן שרות אישי ומקצועי במסירות וכבוד למטופל ומשפחתו מתוך אהבת אדם.״

ילנה מלכא

בעלת תואר ראשון בניהול, נשואה ואמא לשלושה ילדים. עובדת ב"עמל ומעבר" כ-17 שנה. מנהלת מרחב השפלה.
״התחלתי את עבודתי בעמל ומעבר כרכזת כ"א וכמו בדגם האמריקאי התקדמתי בתפקידים. אני אוהבת לבוא ליצור שינוי ולראות את ההצלחה שלו בהמשך הדרך. העבודה הבלתי פוסקת והמלאה בהתחדשויות, מתסיסה ומרגשת אותי וגורמת לי לרצות להמשיך וליצור. עמל ומעבר עבורי היא היא בית, מקום חם שמלא באנשים מיוחדים.״

מיכל שומרון

אחות מוסמכת. בוגרת הסמכה בניהול - הטכניון. אמא ל-4 וסבתא ל-19 נכדים. מנהלת מרכז יום לקשיש של "עמל ומעבר" באבן שמואל.
״העשיה עבור הקשישים במסגרת קבוצת עמל ומעבר היא זכות עבורי ומילוי שליחות יום - יומית שנפלה בחלקי.״

מעיין אמויאל

בוגרת תואר ראשון בניהול משאבי אנוש ובעלת ניסיון צבאי עשיר בתחום הפיקוד וההדרכה, ניהול צוותי והנעת עובדים. מנהלת מרחב ירושלים ודרום.
״כיום אני מנהלת את המרחב הדרומי של הקבוצה מתוך תחושת שליחות אמיתית, כאשר שיפור איכות חייהם של המטופלים והעובדים עומד תמיד לנגד עיני.״