אדם מרכז בינתחומי

אדם מרכז בינתחומי

"אדם מרכז בינתחומי" מוביל את מערך השירותים לאוכלוסיות מיוחדות על ידי הנגשת שירותים שונים, תוך הקפדה על רמה המקצועית הגבוהה ביותר.

החזון שלנו, במרכז אדם, הוא לסייע לילדים ובוגרים בעלי מוגבלויות לשפר את איכות חייהם; בהיבט אישי, רגשי, מקצועי; בהיבטים של השכלה ותעסוקה, ובקשרים עם המשפחה והקהילה.

לשם כך, אנו מציעים מרחב תומך ומחזק, בו כל אדם מרגיש משמעותי, מצליח ואהוב. אנו מאמינים כי תחושות אלה נדרשות לכל אחד מאיתנו בבניית דימוי עצמי חיובי, התקדמות והצלחה.

מרכז אדם מציע מגוון שירותים לאוכלוסיות מיוחדות:

בתי ספר לחינוך מיוחד

מערכי דיור

מרכזי תעסוקה

טיפול בריאותי מקדם (משרד הבריאות) - שילוב של צוותים מקצועיים בגני תקשורת


תפישה מקצועית-טיפולית
תוכניות הוליסטיות וכוללניות הן הבסיס לקידום תפקוד מיטבי ועצמאי, ולשילוב של אנשים עם לקויות במערכות המיוחדות והרגילות - במסגרות הפנאי בקהילה, במערכת המשפחתית ובשוק התעסוקה.

התפישה המרכזית שמובילה את המרכז היא "מערכת רב שכבתית של תמיכה" (MTSS - קיצור של Multi-Tiered System of Support). לפי גישה זו, האדם הוא חלק ממערכת הכוללת אותו, את משפחתו והסביבה שלו, את רווחתו האישית (מערכות היחסים, רגשות, תפישה עצמית) ואת ההשכלה והתעסוקה שלו.

ההתמקדות היא באדם עצמו, במיומנויות ובחוזקות שלו, בחלומות ובתשוקות שלו. השיטה פועלת סביב בניית תכנית אישית המתאימה באופן ספציפי לכל אדם במרכז.

הצוות שלנו - במרכז העשייה והקבלה
אנו מאמינים כי לצוות תפקיד מרכזי בהצלחת התכניות. כך, נבנית תכנית אישית גם למטפלים, אשר יכולים להביא באמצעותן תכנים וחוזקות משמעותיים, ולהתקדם מקצועית בתחומים אליהם הם מתחברים.

"כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב קרליבך)

איך אפשר לעזור לך?

נציג ״עמל ומעבר״ ישמח לייעץ לך על האפשרויות העומדות בפניך...

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
אחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם.
הייתה בעיה בשליחת הטופס.
נסה/י שוב או שלח/י את ההודעה ישירות לכתובת המייל.